Bir Evin Olmazsa Olmazı: Portmanto

d78yyZ Bir Evin Olmazsa Olmazı: Portmanto

Evin hemen girişinde manto, şapka, palto, atkı vb. şeyler asılan, aynalı ya da aynasız, genellikle ahşap ve kahverengi tonlarında olan portmantolar kuşkusuz bir evin olmazsa olmazlarından. Her bütçeye uygun portmanto seçenekleri sunan Evidea’dan evinize uygun ölçüde ve istediğiniz renkte portmanto vestiyer alabilirsiniz. Portmanto çeşitleri arasında en çok tercih edileni olan portmanto vestiyer ya da portmanto askılık modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca sadece evinizin girişi için değil, herhangi bir yerinde de kapaklı portmanto kullanabilirsiniz. Ayakkabılık, askılık ya da vestiyer olarak kullanabileceğiniz portmantoların natürel ahşap tonları, beyaz, siyah, meşe, teak, kahverengi, kırmızı, sarı, sakramento, venge, turkuaz ceviz vb. renkleri mevcut.

 

 

Evidea’da sadece tek tıkla envaiçeşit portmanto modeli bulmak mümkün. Her markanın portmanto çeşitlerini görüntüleyebilir ve marka, renk, fiyat, kullanım amacı (ayakkabılık veya askı) ve askı tipine (portmanto ya da vestiyer) göre farklı filtreler kullanarak aradığınız portmanto modellerine daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Eğer aynalı bir portmanto modeli tercih edecekseniz ahşap, beyaz ve kahverengi tonlarındaki portmantoları önerebiliriz. Evinizdeki mobilyaların ve duvarın rengine göre bir seçim yapacaksanız yaklaşık 30’a yakın farklı portmanto renginden birini tercih edebilirsiniz. Aynasız portmanto modelleri ise daha az yer kapladığı için genellikle evin girişinde kullanılıyor. Odanız için portmanto alacaksanız şayet daha büyük ve boy aynalı modellere göz atabilirsiniz. Portmanto vestiyer modellerinin birçoğunda ise sadece askılık ve üst tarafta kapaklı bölmeler oluyor. Evidea’daki 200’e yakın farklı portmanto modelinden en hoşunuza gideni sipariş edebilir ve birkaç gün içerisinde de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evidea’nın bazı dönemlerde düzenlediği kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Portmanto modellerini araştırırken ne çeşit bir malzeme kullanılarak yapıldığından rengi ve ölçüsüne kadar her şeyi en ince ayrıntısıyla göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Antre için bir portmanto modeli düşünüyorsanız, daha az yer kaplaması ve pratik olması açısından portmanto askılık çeşitlerinden birini seçebilir ya da boy aynalı modellere bakabilirsiniz. Ceket, atkı vb. eşyalarınızın açıkta kalmasını istemiyorsanız, yarı açık ya da tamamen kapalı bir portmanto kullanabilirsiniz.

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...