Sağlık Köşesi

Bioxinin ve Saç Dökülmesi

Bioxinin ve Saç Dökülmesi

Hava kirliliği ve yetersiz beslenme gibi nedenlerden dolayı saç dökülmesi problemi ile karşılaşabilirsiniz. Günümüzde birçok kişinin yaşamakta olduğu saç dökülmesi sorunu, aslına bakılırsa uygun tedavi yolu ile aşılabilir. Bu noktada çoğu kullanıcı, yanlış kozmetik ürünlere yöneliyor. Oysa doğru ilaç kullanımı ile kellik gibi problemleri aşmak mümkündür. Tabi bunun için emin adımlar ile ilerlemek gerekir.

Özel olarak hazırlanan Bioxinin, ilaç sınıfına girer. Ülkemizdeki yasalar gereği sadece eczaneler üzerinden temin edebileceğiniz Bioxinin ile saç bakımı için oldukça etkili bir çözüme ulaşabilirsiniz. Uzmanlar tarafından formüle edilen ilaç, böylelikle olumlu sonuçlar sunuyor. Üstelik kısa sürede elde edilen olumlu sonuçlar, geniş bir kitlede memnuniyet yaratıyor.

Bioxinin Etken Maddesi Nedir?

Etken madde olarak minoksidil içeren Bioxinin, böylelikle klinik olarak kanıtlanmıştır. Söz konusu madde, yapılan bilimsel araştırmalara göre saç dökülmesine karşı son derece etkili bir savaş veriyor. Tabi bunun için düzenli kullanım epey önem teşkil ediyor. Uygulama kurallarına uyarak olumlu bir sonuç elde etmek kolaylaşıyor.

1986 yılında Amerika Birleşik Devletleri tarafından onaylanan minoksidil, Avrupa bölgesi başta olmak üzere 27 farklı ülkede kullanılıyor. Kullanıcılar ile buluşan bu madde, aynı zamanda yapılan araştırmalar çerçevesinde gücünü kanıtlıyor. Böylelikle güven ortamı yaratan klinik çalışmalar, tasarlanan formüller ile güçlü ve etkili bir kullanım deneyimi sunuyor.

Bioxinin Nasıl Kullanılır?

Sprey formunda gelen Bioxinin, saç dökülmesi yaşayan bölgeye 5 kez olmak üzere püskürtülmelidir. Daha fazla püskürtme işlemi ilacın saç derisini aşarak derinin diğer bölümlerine ilerleyerek ulaşmasına yol açabilir. Bu durumda tüy çıkartıcı etkinin istenmeyen noktalarda sonuçlar elde edilebilir. Ayrıca doktorunuz aksini belirtmediği sürece 5 püskürtme standart olarak kabul görür.

Kullanım aşamasında saçların temiz veya kirli olması sonucu etkilemez. Ancak saç ve saç derisinin tamamen kuru olması gerekir. Islak saça uygulanmaması gereken ilaç, uygun kuru noktaya püskürtülür ve ardından bölgeye masaj yapılır. Böylelikle ilacın daha geniş bir alana etki etmesi sağlanır. Uygulama sonrası eller yıkanmalıdır. Eğer saçlarınızı yıkamak isterseniz ilacı kullandıktan en az 40 dakika sonra yıkama işlemini gerçekleştirin.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>