Sağlık Köşesi

Bioder Karınca Yağı Ne İşe Yarar?

Bioder Karınca Yağı Ne İşe Yarar?

Yıllardır istenmeyen tüylerle baş etmek için kullanılan karınca yumurtası yağı, İranlı kadınlar tarafından uzun yıllardır kullanılan ve ülkemizde de popüler olan bir epilasyon seçeneğidir. Bioder markası geleneksel bir yöntem olan karınca yumurtası yağı kullanımını bilimin gücü ile birleştirerek devrim niteliğinde bir ürünü piyasaya sunmuştur. Genel olarak tüyler kökünden alındıktan sonra düzenli kullanıldığı takdirde tüylerde azalma etkisiyle bilinen karnınca yumurtası yağı faydaları sadece bununla sınırlı değil. Doğal tüy dökücü etkisi olduğu çok fazla bilinmese de karıncı yağı kullanımı acısız ve kolay şekilde tüylerinizden kurtulmanıza da yardımcı olan bir yağdır. Aynı zamanda epilasyon yapılan bölgeyi besleyen ve nemlendiren karınca yumurtası yağı, epilasyon yapılan bölgede koyu bir görüntü oluşmasını engelleyerek, cildi beyazlatır ve aynı zamanda cilde parlaklık kazandırır. Cildin istenilen pürüzsüzlük seviyesine kavuşmasına yardımcı olur.

Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda daha çok popüler olan, kıl köklerini zayıflatarak tüyleri azaltmak için kullanılan bu ürünü kullanmadan önce, uygulamayı yapacağınız bölgede ki tüyleri temizlemeniz gerekiyor. Ağda veya lazer sonrası karınca yağı kullanabilirsiniz. Epilasyon sonrası cilt hassasiyetiniz geçtikten sonra döktüğünüz yağı masaj yaparak cildinize uygulayabilirsiniz. Bioder karınca yumurtası yağı sayesinde sadece ağda ve lazer sonrasında değil, jilet ile yaptığınız epilasyon sonrasında da ürünü kullanabilirsiniz. Yıkama ve ya durulama gibi bir ihtiyacı olmayan karınca yağı kullanımı, düzenli bir kullanım sonrasında size etkisini göstermeye başlayacaktır.

Karınca Yumurtası Yağı Kullanımının Zararı Var Mıdır?

Bioder gibi ürünlerinde tamamen doğal içerik kullanan markaların ürünlerinin kullanıldığı durumlarda herhangi bir zararlı etkiyle karşılaşmanız mümkün değildir. Ancak, ürünün son zamanlarda popüler olmasından kaynaklı olarak piyasada birçok sahtesi bulunan karınca yağı kullanımı sonrasında ciltte, kızarıklık, kabarma, aşırı derecede kaşıntı, kıl kökü iltihabı, acıma ve yanma hissi hatta tüylerde artış gibi birçok farklı yan etkilerini görebilirsiniz. Bu yüzden kullandığınız ürünün içeriğinin tamamen doğal olduğuna emin olmadan ürünü cildinizde kullanmayı düşünmemenizi tavsiye ederiz. Bioder, yıllardır piyasaya sunduğu, içeriği tamamen doğal ve güvenilir ürünleri sayesinde, kullanıcılarına kaliteli ürünler sunmayı garanti ediyor.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>