Cep Telefonu ve Teknoloji

Bimcell Her Yöne 250 Dakika Konuşma Paketi Hakkında Bilgi

bimcell 250 dakika
Merhabalar düşlerkulüp okuyucularım, bildiğiniz üzere bimcell marketi geçtiğimiz zaman zarfında süpermarket zincirinin yanı sıra bir ilke imza atarak avea kapsamında cep telefon operatörü açtı. Bimcell ürün fiyatlarındaki ucuz fiyatlarıyla bilinirken operatör firmalarının arasında bana göre en tasarruflu fiyatları yine sunda.Bunlardan biriside her yöne konuşma paketi.Heryöne konuşma paketini 10 tlye satın alarak aylık 250 dakika rahatça konuşma fırsatı sunuyor.Aşağıda soru cevap şeklinde Bimcell her yöne 250 dakika konuşma paketi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konuşma paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?
Her yöne 250 dakika paketi için 250DK yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında konuşmaya başlayabilirsiniz.
Paketinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Konuşma paketim otomatik olarak yenilenilir mi?
Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (1 ay) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 5 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 1 kuruş olarak ücretlendirilir.

Konuşma paketinde kullanmadığım kota bir sonraki döneme devreder mi?
Konuşma paketinde kullanılmayan dakikalar kullanım süresi dolduktan sonra kullanılamaz.

Konuşma paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?
Her yöne 250 dakika paketinde kalan dakikaları öğrenmek için ücretsiz olarak KALAN250DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

Konuşma paketimi nasıl iptal edebilirim?
Her yöne 250 Dakika paketi için IPTAL250DK yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

Konuşma paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?
Paket iptal edildiğinde pakette kalan dakikalar 1 aylık paket süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. 12tl lik paket im var ve hayla devam ediyor bu paket aktif olutkrn bide internet paketi yapabilirmiyim

  1. @mehmet konu hakkında detaylı bilgimiz olmadığı için 444 4 551 nolu Bimcell müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu belirtip çözüme ulaşabilirsiniz.

 2. telefonuma 20 tl yükledim ve paketim yenilendi.Ama ben başka pakete geçmek istiyorum paketimden hiç kullanmadım ne yapmalıyım paramın da kalmasını istiyorum

  1. @melike özdemir eğer yüklediğiniz tl esnasında mevcut paketiniz aktifse ve iptal etmemişseniz paketiniz otomatik olarak yeniler ve paketinizin tutarı kadar tl bakiyenizden kesinti yapılır.Bu kesinti yapılmışsa eğer geri dönüşü malesef yoktur.Tekrardan tl yüklemeli ve mevcut paketinizi iptal edip geçmek istediğiniz paketinize kayıt olabilirsiniz.Mevcut paketinizi iptal ettiğiniz takdirde kullanabileceğiniz haklarınız dakikalarınız,sms veya internetleriniz iptal olmaz.

 3. merhabalar ben hattımı bimseli geçireli buğün 3 gün oldu hala açılmadı ne zaman açılcak

  1. @ayşe yıldız hat taşıma süresi bildiğimiz kadarıyla 3-6 gün arasında değişmektedir.Açılacağı zamanın süresini zaten size mesaj olarak 1-2 gün önceden uyarı olarak atacaktır.

 4. Bimcell her yöne 250 dk konuşma paketine her ay 10 tl yüklüyorum. gelen mesajda her yöne dakikalarınız bitmiştir mesajı geliyor ne yapmalıyım.

  1. @derya pakete başlarsanız eğer ilk başladığınız zaman paketiniz aktif olup ücret kesilirse 1 ay sonra yükleme yaptığınız zaman yenilenir.

 5. Sayın Bimcell Yetkilileri,
  Benim 250 dakika yüklemeleri için 053167***** no.lu telefonum için sürekli olarak 10.-TL. yerine 12.- TL. kesiliyor.Bunun sebebi nedir?
  Saygılarımla.

  Muzaffer ÇAKIROĞLU

  1. @muzaffer çakıroğlu öncelikle altını çizerek belirtmeliyizki bizim BİM Şirketiyle resmi/gayri resmi hiçbir bağımız yoktur.Vermiş olduğunuz cep telefon numaranızı güvenliğiniz açısından gizlemiş bulunmaktayız.Sorununuza gelince birkaç ihtimal vardır.Telsiz kullanım ücreti aylık olarak kesilmektedir.Bu sebepten dolayı kesinti yapılıyor olabilir.Detaylı bilgi için ya müşteri hizmetlerini arayın yada bimcell online işlemleri kullanınız.İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>