Eğitim Dünyası

BİM A.Ş. İş Başvuru Alımları, Şartları Nelerdir?

bim iş başvurusu yapma

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız bugün sizlere Bim marketinde çalışmak isteyip iş başvurusu yapmak isteyenlere yol göstereceğiz. Ülkemizde işsizlik oranı 2017 verilerine göre %11 boyutlarında. İş gücünün bukadar yüksek olması tabikide tahsilat seviyesi, vasıf, muvazafflık olarak etkenler var. Bölgesel ve coğrafi konumda işsizliğe etkide bulunuyor. Sanayileşmiş ve gelişmiş şehirlerde iş olanakları daha fazla. Memleketinde olupta ailesine bakmak zorunda olanlar, bulunduğu bölgeden ayrılmak istemeyenler iş açısından göç edememektedirler. Bacasız sanayi gibi diyebileceğimiz her şehirde ve ilçede bulunan Bim marketlerine bulunduğunuz il ve ilçe olarak başvuruda bulunabilirsiniz. İhtiyaç olması durumunda sizlere geri dönüş yapılır.

Bim iş başvurusu nasıl yapılır?

Her yıl onlarca kişiye istihdam kapısı olan Bim, aktüel ürünleri ve düşük fiyatlı politikasıyla ucuzluğu sunmaktadır. Ülkemizin en yaygın market zinciri olan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş, için iş başvurunuzu kariyer.net veyahut kendi internet sitesinden sağlayabilirsiniz. Sizde kurumsal bir firmada çalışmak isterseniz başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx
bimde nasıl çalışılır

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş Ne Kadar Maaş Verir?

Personel: 1700 TL – 1900 TL
Mağaza Sorumlusu: 2.250 TL – 2.750 TL
Mağaza Sorumlusu Yardımcısı: 2.000 TL – 2.500 TL arasında maaş almaktadır.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş Başvuru Şartları

En az lise mezunu
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

Bimde hangi pozisyonlarda çalışılabilir?

Depo personeli,

kasap-şarküteri personeli,

meyve-sebze personeli,

mağaza müdür ve müdür yardımcıları,

kasa reyon elemanı ve genel başvuru

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>