Eğlence, Moda, Yaşam

BİM 16 Mart İndirimli Ürünlerin Aktüel Listesi

bim 16 mart ürün aktüel listesi

BİM mağazaları her dönemde olduğu gibi pahallı ürünleri ucuza getiriyor. Her ne kadar bazıları kafa bulsa da kendilerinin yollarıda birgün bime düşüyor 🙂 BİM mağazaları her cuma olduğu gibi 16 martta da indirimli ürünlerin aktüel listesini müşterilerine sundu. Müthiş fırsat ürünlerinin yer alacağı bu katalog listesinde 16 mart indirimli aktüel ürünler sizler için harikalar yaratacak.
bim aktüel listesi indirimli

Android işletim sistemine sahip, 8MP arka kameralı, 4,5G uyumlu, 5MP selfie kameralı, 8GB dahili hafızaya sahip, 5″ IPS Lcd ekranı ile ön olana çıkan, 2 yıl garantili Vestel Venüs E2 5000 Cep Telefonu 499 TL den satışa sunulmaktadır. Farklı renklerde Çocuk Anorak Yelek 29,90 TL. Erkek Anorak Yelek 49,90 TL. Vücut analiz Baskülü 34,50 TL. Dunlop Bay Bayan Spor Ayakkabı 37,50 TL. Basketbol Topu 19,90 TL. Futbol Topu 19,90 TL. Spor Çanta 24,50 TL. Dizlik 7,90 TL

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>