Program, Yazılım, Donanım

Bilgisayar Tarayıcılarında Yerimi ve Şifre Yedekleme Programsız

bilgisayar tarayıcılarında yerimi ve şifre

Merhabalar Değerli duslerkulup.com takipçilerimiz, bilgisayar tarayıcılarınızdaki yerimlerinizi kaybetmek kötü duygudur. Bilgisayar Tarayıcılarınızdaki şifre ve yerimi kısayollarınızı programsız olarak yedeklemenizi dilediğiniz zaman 3 sn içinde tekrar temin etmenizi sağlayacağız. Bilgisayar tarayıcılarınızdan google chrome, firefox, opera gibi bilgisayar tarayıcılarında yerimlerinizi tekrardan kullanabileceksiniz. Genelde yaşanılan problemler bilgisayarlara atılan formatlardan sonra sıfırlanması yeniden yüklenmesidir. Formatlardan sonra bilgisayarlarınızda silinen yerimlerinizi getirmenin yolu şöyledir.
firefox yerimi

Bilgisayar Tarayıcılarında Yerimi ve Şifre Yedekleme Programsız

Bilgisayar tarayıcılarınızda yerimlerinizi kaydetmek için yerimi yöneticisine giriş yapıyorsunuz. Ardından yerimi dışarı aktar butonuna basıyorsunuz. Bütün yerimlerinizi link link bilgisayarınızda dilediğiniz yere kaydediyorsunuz. Format attıktan sonra veya tarayıcınızı yeniden yükledikten sonra yerimi yöneticisi kısmına giriş yapıyorsunuz. Ardından yerimlerinden içeri aktar butonuna basıyorsunuz. Bastığınız butondan yerimleri içeri aktarılıyor. Bu kadar basit ve programsız olarak bilgisayar tarayıcılarınızda yerimi ve şifrelerinizi yedekleme yapabilirsiniz. Ardından bilgisayar tarayıcılarınızda yapacağınız kullanımlarda rahatça işlerinizi görebilirsiniz. Herhangi bir program kullanımınız gerekmeksizin işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>