Cep Telefonu ve Teknoloji

Bilgisayar Monitörünü Televizyon Yapma Detaylı Anlatım

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, kendi televizyonunuzu kendiniz artık üretebileceksiniz. Kim bilir belkide ileride bir televizyon markasının sahibi bile olabileceksiniz. Bilgisayar monitörünüzü kullanarak televizyon üretebilmek artık çok zor değil. İnternetten veya mağazalardan alabileceğiniz birçok televizyonun yüksek fiyatlarına kapılmayıp dilerseniz kendi televizyonunuzu çok uyguna yapabileceksiniz. Bilgisayar monitörünü televizyon yapmak için detaylı anlatımlarımız şöyle olacak. Bilgisayar monitörünü ikinci el eşya satan sitelerden veya bilgisayarcıdan birçok modelde çeşitli monitörleri temin edebileceksiniz.

Uydu cihazınızını hd uyducu alıcılarından temin etmeniz faydalı olacaktır. Mini boyutlu uydu alıcılar yeteri kadar işinizi görecektir. Tabi monitörünüzün hdmı ve vga geçişli dönüştürücüden de tercih etmeniz faydalı olacaktır. Televizyonunuz için mini boyutlu hoparlör ve tv askısı gerekecektir. İki taraflı yapışkanlı bant kullanarak eşyalarınızın duvara monteli olmasını sağlayacaksınız. Toplam maliyeti 300 tlyi maximum bulacak bir tvniz olacaktır. Monitörünüzün sağlam ve hd olmasına önem vermelisiniz.

Bilgisayar Monitörünü Televizyon Yapma Detaylı Anlatım videosunu izleyerek

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>