Oyun Dünyası

Beyond Enemy Lines 2 Savaş Oyununu Full indir

Saygıdeğer duslerkulup.com okuyucularımız, senaryoda Büyük Kafkasya’nın güneyinde bulunan Abhazya özerk bölgesi ile iletişim kaybedildi. Ele geçirilen radyo konuşmalarında yoğun bir askeri hareketlilikten bahsediliyor. İstihbarat şuanda bir durum raporu sağlayamıyor. Ne yapman gerektiğinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Her durum için doğru araç gerece ihtiyacın var.

Bunu kendi yararına kullan ve her durumu lehine çevir. Heyecan dolu aksiyonlar içerisinde yer alacaksınız. Beyond Enemy Lines 2 oyunu sizleri sık ormanlardan, klostrofobik yeraltı sığınak tesislerindeki yakın dövüş mücadelelerine taşıyacaktır. Oyun içerisinde kendi yolunu seçmekte tamamen özgür olacaksınız. Oyunun oynanış hızı sizlerin yüksek kabiliyetinize göre yol alacaktır. Oyun içerisindeki hedefsel noktaları kontrol etmek için 32 oyuncunun yer mücadele ettiği geniş ölçekli bir oyun modudur.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>