Program, Yazılım, Donanım

Beyaz Şapkalı Hacker Görsel Eğitim Setini Türkçe İndir

beyaz şapkalı hacker nasıl olunur

Saygıdeğer misafirlerimiz, bugün sizlere beyaz şapkalı hackerlar kimlerdir nasıl olunur konusunda hazırlanan görsel eğitim setini sunacağım. Beyaz şapkalı hackerlar siber saldırılara karşı iyilikle mücadele eden savunmasız mahsum kişilere asla saldırmazlar. Beyaz şapkalı hackerler kırmızı şapkalılarla mücadele ederler. Kimsenin banka hesaplarına çökmezler. Devletlerin menfaatleri doğrultusunda çalışırlar.

beyaz şapkalı hacker olma şartları

Kırmızı şapkalı hackerlerin saldırılarına karşı nasıl savunma almanız gerektiğine dair bilgileri almış olacaksınız. Bu eğitim seti sayesinde beyaz şapkalı hackerların görsel eğitim setini türkçe olarak ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Beyaz şapkalı hacker görsel olarak izleyip neler yaptıklarını hacker saldırılarına karşı nasıl bir gard almanız gerektiğinizi detaylı olarak öğrenebileceksiniz. Ayrıca siber saldırılara karşı sizlerde iyiliğin ve doğruluğun yanında yer almak istiyorsanız iyi bir hacker olmak istiyorsanız bu eğitim setini mutlaka ve mutlaka indirmelisiniz.

indirme

http://link.tl/1Vdd0

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>