Motorlu Araçlar

Beyaz Eşyaların Kulanım Talimatlarına Uymak Neden Önemlidir?

Çağımızın yaşam standartlarının oluşmasında son derece önemli katkılar sağlayan beyaz eşya ürünleri, sürekli gelişmeye devam eden teknolojinin, beyaz eşyalar ile en verimli şekilde kullanılacak hale dönüştürülmesiyle yaşamlarımızda önemli roller oynayan kullanım araçları haline getirilirler. Arçelik bu alanda kendisini kanıtlamış, dünyanın en önemli beyaz eşya üreticisi ve aynı zamanda beyaz eşya teknolojileri geliştiricisi olarak, sürekli daha verimli, daha az enerji tüketen, çevre ve insan sağlığına daha verimli, teknik ve teknolojik özellikleri daha gelişmiş ürünleri tüketicilere sunmaya devam ediyor. Dünya genelinde, kullanılması amaçlanan bölgelerin özel koşulları da dikkate alınarak üretilmekte olan tüm Arçelik beyaz eşya ürünleri, sahip oldukları bu özel ve ileri teknolojik özelliklere rağmen, genel olarak yanlış kurulum, yanlış kullanım gibi dış etkenler nedeniyle, ya verimli bir şekilde kullanılamıyor ya da çeşitli sorunların ortaya çıkmasına neden oluyorlar. Bu olumsuzlukların ortaya çıkmaması, ancak, cihazlarla birlikte tüketicilere verilen, kullanım ve kurulum talimatlarına birebir uyulması, yeni nesil teknolojilerle donatılmış cihazların doğru ve aksaklık oluşturmadan kullanılmasında çok önemlidir. Beyaz eşya ürünlerinin doğru bir şekilde kurulması ve kullanılması, uzun bir ömür boyunca verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan en önemli etkendir. Pendik Arçelik Servisi, markanın satış sonrası hizmetleri kapsamında sunduğu teknik servis, bakım ve onarım işlemlerini, yılın her günü ve 24 saat olmak sunabilme yeteneğine sahiptir.

Hemen tüm beyaz eşya ürünlerinin kurulumu sırasında, cihazın konumlandırılacağı alanın seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli detay, zeminin sert ve düz olması, nemden olabildiğince uzak bir alanda olmasıdır. Yanı sıra cihazların duvar veya benzeri nesnelere dayandırılmaması önemli bir ayrıntıdır. Aynı zamanda beyaz eşya ürünlerinin halı ve benzeri, zemini kaplayan ürünlerin üzerlerine kurulmaması, cihazların elektronik parçalarının hava ile daha fazla temas edebilmesi için bir zorunluluktur. Beyaz eşya ürünleri ve her türlü elektronik cihazın kullanıldığı alanlarda, mutlaka topraklı ve standartlara uygun bir elektrik şebekesinin bulunması gereklidir. Elektrik şebekenizin, gerekli standartları sağladığına ve cihazların bağlı bulunduğu prizlere güvenlik sağlayan sigortaların, yeterli amper değerlerine sahip olduğuna dikkat edilmesi, son derece önemli ve hayatidir. Elektrik şebekenizin uygunluğu ve kurulum ile ilgili oluşan şüpheleriniz varsa, en kısa süreler içerisinde Kaynarca Arçelik Servisi çağrı merkezine başvurarak, hizmet talebi bırakmanız önerilir.

Kullanım ve kurulum talimatlarına uyulması, beyaz eşya ürünlerinin sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağladığı gibi, aynı zamanda elektrikle çalışan bu ürünlerin, elektrik şebekesinin standart dışı olması nedeniyle oluşturabileceği çeşitli risklerinde ortadan kaldırılmasını sağlar. Cihazınızla birlikte verilen kurulum ve kullanma kılavuzlarını kaybetmeniz halinde, firmamızın web platformu olan https://sultanbeyliarcelikservisi.org/index.php/sarigazi-arcelik-servisi-kombi-klima-beyaz-esya/’ a başvurabilir veya konuyla ilgili olarak Sarıgazi Arçelik Servisi çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Tüm hizmet talepleriniz ilgili birimlerimiz tarafından, 24 saat olmak üzere en kısa süreler içerisinde yanıtlanacaktır.

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>