Çizgi Film Dünyası

Ben10 Ultimate Alien 2. Sezon 28. Bölüm Türkçe Dublajlı İzle

waybig ben10 türkçe izle

Ben10 ultimate alien izle Yeni Omnitrix’i ile Benjamin Tennyson ve arkadaşları yeni uzaylılar ve yepyeni düşmanlarla çok daha teklikeli ve heyecanlı maceralara atılıyor. Uzun Soluklu bu maceralar sizlerleBen 10 ultimate Alieni Türkçe Düblajlı olarak izleyebilirsiniz.

PART 1:

PART 2:

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. @Vercial görüşleriniz bizim için kıymetlidir. Yanımıza not alıyoruz bunları yoğun talep olanları geleceğe yönelik planlarımız arasına alıyoruz.

  2. çok güzel düşler klüp.youtubede ingilizceeri var,burada ise türkçe başka çizgifilmlere koyun bence çok güzel olur

  3. admin güzel bi çizgi flim tşk ederiz baştacısın ben 10 ultimate alien forcenin hastasıyız dedee 🙂

  4. @Emre eğer Ben10’in diğer bölümlerini de izlemişseniz bilirsiniz ki Ben10’in bazı kahramanları onun kontrolunun biraz dışında hareket ediyor mesela Rath gibi… İşte bu da onlardan biridir.

  5. cok güzel çalışma bu sitenin en iy kulvarı ben 10 devam edin ama boşluklarınızı doldurun . BAŞARILAR

  6. Tşkr ederiz her zaman bekleriz sizler geldikçe ve yorumlar yazdıkça bizim de çalışma azmimiz artıyor ve bu güzel bölümler ve daha birçok şeyin devamı için çalışmalr yapıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>