Çizgi Film Dünyası

Ben10 Ultimate Alien 1. Sezon 16. Bölüm Türkçe Düblajlı İzle

azmut ben10 türkiye izle

 Yeni Omnitrix’i ile Benjamin Tennyson ve arkadaşları yeni uzaylılar ve yepyeni düşmanlarla çok daha teklikeli ve heyecanlı maceralara atılıyor. Uzun Soluklu bu maceralar (Düşlerkulüp Farkıyla) sizlerle.

PART 1:

PART 2:

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. @Furkan bizim yapacağımız bir şey yok yayınlanmadığı sürece biz internete yükleyemeyiz. Cartoon Network Türkçe yayınlarsa biz de hızlıca ekleriz.

  2. ben sizisabırla beklerim ama hızlı olun ben omniwersü ingilizce olara kizliyorum

  3. @abdullah biz de bilmiyoruz ve sabırsızlıkla bekliyoruz sadece adı Ben 10 Omniverse olacak onu biliyoruz. Bizi takip etmeye devam edin yayınlanmaya başlarsa hemen siteye yükleriz.

  4. @Murat malesef şimdilik elimizde bulunmamaktadır. Elimize geçer geçmez yükleyeceğiz. Ama 2. Sezon bölümlerinin çoğunu yayınladık onları izleyebilirsiniz.

  5. Eksik bölümler en kısa zamanda yüklenecektir. Sabredin ve bizi takip etmeye devam edin lütfen. Ayrıca bu bölümler bizzat sitemiz adına yüklediği için emek hırsızlarına da pirim vermeyin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>