Çizgi Film Dünyası

Ben 10 Omniverse 1. Bölüm Türkçe İzle

ben 10 omniverse türkiye

Tüm dünyada ve Türkiye’de oldukça sevilen ve izlenen Ben 10 şimdi yeni sezonuyla üstelik Türkçe dublajlı bir şekilde seyircisiyle buluştu. Ben 10 artık Ben 10 omniverse olarak karşımıza çıkıyor ve bu sezonda yepyeni uzaylılar, karakterler, olaylar ve çizimlerle karşılaşıyoruz. Ayrıca bu sezon bölümlerde Benjamin Tennyson’a yardım edecek bir yardımca olacak ve yeni omnitrixi ile Ben 10 çok daha güçlü düşmanlarla karşılaşacak. Ben 10 omniverse 1. bölüm sizlerle iyi seyirler.

PART 1:

PART 2:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. çok süper bir çizgifilm ama bunu izleyince ben 10 ultimate alien özlüyorum lütfen duslerkulup baska bır çizimci ben 10 ultimate alien CartoonNetwork a koysun nolurr !!!!!!

  1. @Eren Daştan bana göre de eski çizimler daha güzeldi ama yapacak bir şey yok biz sadece sizlerin sevdiği bu çizgi filmi sizlerle buluşturmak istedik. Cartoon Network ile hiçbir bağımız yoktur.

  1. @sinan ben 10 omniverse sezonunda hikaye biraz değişti yapımcılar bunu uygun görmüş biz sadece siz değerli arkadaşlar için bölümleri derleyip yayınladık. Yapımcı değiliz.

   @adulah ben 10 omniverse yeni bir sezon artık ben 10 ultimate yok ben 10 çizgi film karakterlerini çizen tasarımcı vefat ettiği için yeni sezon böyle oldu ben de eskisini beğeniyorum ama yapacak bir şey yok.

 2. Aslında Gwen ve Kevin var ama bence ikisinide beğenmedim çünkü çizimleri çok kötü ve yüzlerde değişik olmuş eski Kevin gibi değil.

 3. Çok güzel.Çok beyendim.Eylenceli.Ama diğer Ben 10 çizgi filmlerindeki kadar diyil.Çünki burada Kevin ve Gwen artık yok.Eğer onlar olsaydı çok daha eylenceli olurdu.Düşünüyorum ki Ben de bunu isterdi.Çünki yalnız olmakdan pek hoşlandığını sanmıyorum.Teşekkürler!!!!…..

 4. çok güzel en sevdiğim çizgi film. çok seviyorum özellikle uzaylıları. neden? çünkü hepsinin çok güzel güçleri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>