Oyun Dünyası

Ben 10 Game Generator 4D Android Oyununu Ücretsiz İndir

ben 10 omniverse android indir

Değerli okuyucularımız bugün sizlere Ben 10 Game Generator 4D isimli android oyununu sunacağım. Strateji alt yapılı olan bu oyunda Ben 10 kahramanıyla iç içe olacaksınız. Biliyorsunuz son yıllarda ülkemiz çizgi film tarihine damga vuran ve çocuk yaştaki kitlelere önemli derecede bağımlılık yapan kahraman ben 10 oyun ile karşınızda. Bulmaca içerikli olan oyun 4D boyutlu olarak hazırlanmıştır. 3 seçenek bulunmaktadır oyunda.

benten oyununu bilgisayarına full indir

Oyun 50 farklı bölümden oluşturulmuştur. Oyun oluşturma özelliğiyle 60 ‘dan fazla özellikle kendi bölümleninizi oluşturup sistem üzerinden paylaşabilirsiniz. Arama butonuna basarakta diğer oyuncuların yapmış oldukları bölümleri bulup indirebilirsiniz. Ben 10 Game Generator oyununu benten severler çok ilgi göstereceklerine eminiz. 
İndirme linki: http://turbobit.net/8ywa46m6yy81.html

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>