Çizgi Film Dünyası

Ben 10 4. Sezon Yeni Bölümleri Türkçe Full İndir

Değerli duslerkulup.com takipçileri, ben 10 çizgi filmi yepyeni bölümleri ve sezonuyla Ben 10 4. Sezon yeni bölümleriyle karşınızda Uzaydan gelen bir saat ile farklı uzaylılara dönüşme yeteneğine sahip olan Ben 10 yeni sezonda da birçok senaryosal geçişlere sahip olacaksınız. Çok iyi bir sezon hazırlandığını söyleyebiliriz. 4. sezonda da kendisini bekleyen birçok maceradan habersizdir.

Toplamında 13 bölümlük bir sezon olan Ben 10 serisinde kolundaki Omnitrix adlı saat hakkında daha fazla bilgiye sahip olan Ben 10 yeni uzaylı formlarını saat içerisine aktarabilecek ve yeni uzaylılara dönüşme imkanı elde ederek büyük maceralara atılacaktır. Sizde bu sezonun tamamını izlemek için sunmuş olduğumuz linkleri kullanıp 13 bölümün tamamını indirip izleyebilirsiniz.

indirme

https://drive.google.com/file/d/1dL10FceS_3CxPFtbqxYoN-8G9SnqG8aE/view

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>