Program, Yazılım, Donanım

BB FlashBack Görsel Eğitim Seti Hazırlama Programı İndir

 

Değerli düşler kulübü takipçilerimiz, bugün sizlere BB FlashBack Pro isimli programı sunacağım. Bu program nedir neyin nesidir ne işimize yarayacak derseniz şöyle açıklayalım. Hepimiz internetten görsel eğitim cdleri izlemekteyiz. Bu eğitim setleri büyük bir emekle hazırlanmaktadır. Eskiden vidyo görüntü sistemiyle yapılan eğitim setleri yeni teknolojiyle birlikte olay farklı bir sisteme geçmektedir.

Bilgisayarda özel bir cihaz sayesinde deftere yazar gibi yazıp görüntüleri aktarmanıza imkan veren programdır. Bu sayede yüksek çözünürlükte ve gelişmiş özelliklere sahip olarak istediğiniz görsel eğitim setini hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız görsel eğitim setini .swf formatına dönüştürebilirsiniz. 

İndirme linki: http://turbobit.net/atbdwi28w4up.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>