Battlefield Hardline Son Sürüm Full Crackli Yüksek Hızda İndir

ax1zmh Battlefield Hardline Son Sürüm Full Crackli Yüksek Hızda İndir

Değerli oyunsever takipçilerimiz, sizlere bugün bomba gibi bir oyun paylaşıyoruz. Battlefield Hardline oyunu savaş oyunu severler için sonunda çıktı. Merakla beklenen oyun için yüzlerce insan muradına erdi sonunda. Macera, aksiyon dolu oyun sizlerde adeta bağımlılık yaratacak. Yaklaşık olarak 48.5 Gb büyüklüğünde olan oyun kaliteli grafiklere sahip olduğunu daha baştan belli ediyor.

23sw16p Battlefield Hardline Son Sürüm Full Crackli Yüksek Hızda İndir

Electronic Arts oyun yapımcıları uzun zamandır üzerinde uğraştıkları bu oyunu sonunda bizlerle buluşturdular. Uzun zamandır yeni oyunlara hasret olan biz oyunseverler bolluk içindeyiz. Bir bir yepyeni kaliteli oyunları sıraya koyduk bile. Battlefield Hardline oyunu 64 bit görüntü desteğiyle oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunu oynamak için hardiskinizde 60 gblık alana kıymanız gerekecek :). Minumum olarak 4 gb ram, ve nvidia geforce gtx 260, ati radeon hd 5770 ekran kartlarıyla oynayabilirsiniz.

33tjwuv Battlefield Hardline Son Sürüm Full Crackli Yüksek Hızda İndir

Herzaman olduğu gibi oyundaki temel amacımız kötü adamları yoketmek olacaktır. İnsanlara zarar veren kin besleyen kişileri teker teker bulup onları imha edeceğiz. Terörist saldırılar ile hain planlar içinde olanların izini bırakmamalıyız. Oyunda farklı bir prensipte öldürmenin yanısıra onları tutuklamalısınızda. Bazı zamanlarda hiç silah sıkmadan bile suçluluarı yakalayacaksınız.

İndirme linki:

Part1: https://cloud.mail.ru/public/HxQN/xUHhNkU7a

Part2: https://cloud.mail.ru/public/Bqvd/AGA9bx7AX

Rar şifresi: www.limitsizamca.net

   

Görüşler

  1. caner

    Cevapla

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>