Program, Yazılım, Donanım

Battery HD Android Cihaz Kalibrasyon Programı İndir

battery hd android kalibrasyon programı indir

İyi günler sevgili duslerkulup.com misafirlerimiz, günlük yaşamamızın artık bir parçası olan ve her anımızda yanımızda olan cep telefonlarımıza da bakım yapmamız gerektiğini sizlerde biliyorsunuz. Yalnızca cihazlarımızı prize takarak şarj yapmamız malesef ki yeterli olmuyor çünkü uzun süreli kullanımlar sebebiyle cihazlarımız ve bataryalarımız ilk gün ki performansta değildir.

battery hd android uygulaması yükle

Battery hd android cihaz kalibrasyon programı tamda bu noktada bizlere yardımcı oluyor. Bu uygulama sayesinde telefonunuzun veya tabletinizin pil kapasitesini takip etmek için idealdir. Basit ve göze hitap eden tasarımıyla, cihazınıza özel olarak kalibrasyon sağlar. Cihazlarınızın bataryası ile optimize bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İndirme linki: http://www.solidfiles.com/v/VvdWzWvLgawnB

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>