Cep Telefonu ve Teknoloji

Battery Doctor Android Şarj Yükseltme Uygulaması

battery doctor andorid programını indir

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, bugün sizlere android cihazlarınız için kullanabileceğiniz önemli bir uygulamayı sunacağım. Battery Doctor programı sizin hayatınıza önemli kolaylıklar sağlayacaktır. Konunun detaylarına yavaş yavaş inmeye başlayalım. Bildiğiniz gibi android telefonlarında inanılmaz şarj sorunu vardır. Bu sorun sebebiyle çok kişinin canı sıkılmaktadır. İnternete girildiğinde su gibi şarj gitmektedir.

battery doctor uygulamasını indir

Şarj problemine genelde kullanıcılar şarj cihazlarını yanlarında taşıyarak veyahut yedek batarya taşıyarak çözmeye çalışırlar. Bu zorlu bir durumdur. Bunun yerine size tavsiyemiz Battery doctor android programını telefonunuza yükleyerek şarjdan tasarruf sağlayabilirsiniz. Buda size maksimum şarj durumunu sağlamaktadır. Gereksiz yere yer kaplayan ve şarjdan tüketen uygulamayı yükleyerek sorununuzu halledebilirsiniz.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ijinshan.kbatterydoctor_en&referrer=utm_source%3DAndroidPIT%26utm_medium%3DAndroidPIT%26utm_campaign%3DAndroidPIT

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>