Cep Telefonu ve Teknoloji

Basketball Shoot 1.19.23 Android Oyununu Full İndir

basketball shoot android oyununu full yükle

Android cep telefonlarından basketbol, basket atma oyunları oynamak isteyenler için basketball shoot isimli oyunu tavsiye ederiz. Kolay kontrolü sayesinde büyük basketler atabilirsiniz. Basketbol shoot oyunu android üzerinden oynanabilen spor oyunudur. Sportif içerikleri seven, ilgi duyan kişiler bu oyunu çok sevecekler. Basketboll shoot oyunuyla içeriksel anlamda gelişmiş grafiklere sahiptir.

basketball shoot 1.19.23 android oyununu indir

Oyun içi görev ve stratejilerinizi belirleyin. En iyi basket atışınızı yapmaya çalışın. Basketbol toplarınızı level atladıkça üçlük attıkça geliştirebileceksiniz. Oyun bızı gayet akışkandır. Cep telefondan basketbol oynayabileceksiniz. İsabetli basketlerle yüksek skorlar elde edip dereceye girebilirsiniz. Android basketbol oyununa girin ve oyuncu ismimizi yazıp karakterinizi belirleyin. İyi basket atışlar dileriz.

duslerkulup indirme linki (2)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.game.basketballshoot&hl=tr

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>