Program, Yazılım, Donanım

Bandicam Oyun Videosu Kaydetme Programı Son Sürüm İndir

bandicam oyun videosu kaydetme programı

Bandicam video kaydetme programı genel anlamda oyunlar için bilinir.Fakat daha geniş kapsamlı olarak bilgisayarda yapılan  işlemlerde ekran kaydı almak isteyen kişiler için oldukça işlevseldir. Örneğin bir ürün tanıtım videosu hazırlamak için veya görsel eğitim seti hazırlamak isteyenler için profesiyonel bir programdır. Bandicam oyun videosu kaydetmek isteyenler içinde çok fonksiyoneldir. Bandicam ile kayıt esnasında oyunu açarken fps seçeneğinide ayarlayabiliyorsunuz.

bandicam oyun videosu kaydetme programı indir

Fps onayını açıp sol üst kısımda oyun içi hız ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bandicam video kayıt programını son sürüm full türkçe olarak indirebilirsiniz. Bandicam video çekme ayarlarını türkçe menü sayesinde yapabilirsiniz. Ayrıca bandicam uzun süreli hd kalitede uzun süreli video kayıt seçeneğide bulunmaktadır. Bandicam video çekme sorunu yaşarsanız yorum altından yazabilirsiniz. Zaman ayarlı video kayıt özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

duslerkulup indirme linki (1)

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>