Oyun Dünyası

Balık Tutma Simülasyon Fishing Sim World Oyununu Full İndir

balık tutma simülasyon oyunu indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, balık tutma simülasyon fishing sim world oyununu indireceğiz. Fishing Sim World oyunu dünyanın her bir meydanında balık tutmada işinize yarayacak. Eşsiz bir balıkçılık deneyimine kavuşacaksınız. Kocaman bir levrek balığını yakalamanın size yaşatacağı zevk ayrı olacaktır. Balık tutma deneyiminiz hiç yok ise eğer öncelikle bu tecrübeyi burada sağlayabilirsiniz.

balık tutma oyunu indir bilgisayar oyunu

Balık tutma simülasyon fishing sim world oyununu full olarak indirebileceksiniz bilgisayarınıza. Balıkların oyundaki yapay zekası yüksek seviyededir. Balık tutmak artık zor değil oldukça kolay olacaktır. Florida ve New York’taki iki devasa göletlerde, denizde balık tutacaksınız. Denizde hangi balıklar yokki levrekten somona birçok küçük büyük bölgelerde balık tutmaya çalışacaksınız. Gprs sistemlerini de kullanarak işlemler yapabilirsiniz. Teknolojik veriler doğrultusunda oldukça gelişmiş yapay zeka balıkların davranışı yapacağınız hatalar balık tutmanızı zorlaştıracaktır.

indirme

https://drive.google.com/file/d/1TUkEKVr1u7txrvamGxxjHHvTQL6ll22h/view

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>