Program, Yazılım, Donanım

Balabolka Metinleri Seslendirme Programını İndir

balabolka metinleri seslendirme programı

Merhabalar değerli okuyucularımız, metni seslendirme, yazıyı türkçeye çevirme, metinleri akışkan bir şekilde seslendirtmek herkesin ulaşabilmek istediği bir hedeftir. En iyi türkçe metin okuma programlarından tutanda, seslendirme programları, türkçe seslendirme, metinleri türkçeye çevirme programları oldukça sık aratılmaktadır. Seslendirme programlarında akışkan bir türkçe konuşulması önemli husustur. Çünkü balobalka programı abd yapımlı olduğu için temelde ingilizce konuşmaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Bazı kelimeler ingilizceymiş gibi seslendirebilir. Seslendirme işiniz ingilizceye ise çok faydalı olacağını söyleyebiliriz.

sesi metne dönüştürme

Örneğin ingilizcesini ve telaffuzunu geliştirmek için bazı kelimelerin okunuşlarını bilmiyorsanız oldukça yararlı olacaktır. Türkçe metni türkçe olarak seslendirmek isteyenler olabilirler. Şanslarını denemelerini tavsiye ederiz. Ama türkçe konuşmacı henüz geliştirilmedi. Bu ses dublajcılarının işi olarak yapılıp paylaşılırsa balabolka programına ekleyebilirsiniz. Program içerisinde metni ekleyeceğiniz bir alan bulunmaktadır. Üst kısımda ise metnin okunmasını sağlayan start butonu var olmaktadır. Seslerin akışkanlık ve perdeleme hızını da ayarlayabilmiş oluyorsunuz. Farklı konuşmacı sesi tedarik ettiğiniz takdirde konuşmacı kısmında bunu ayarlayabilirsiniz. 🙂

indirme

http://turbobit.net/ozus5un0cqf3.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>