Program, Yazılım, Donanım

Balabolka Metin Seslendirme Programını Full İndir

metin seslendirme programı

Sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, bugün sizlere Balabolka isimli metin seslendirme programını sunacağız. Metinlerinizi sesli olarak dinleyebileceğiniz bu program sayesinde pdf, doc, psd, ogg, wav ve diğer formatlardaki metin belgelerinizi sesli olarak okuyabilmiş olacaksınız. Sürekli yeni sürümler ile güncellenerek devamlı olarak sesleri değiştirip dinleyebileceksiniz.

balabolka türkçe okumuyor

Bunun avantajından birisi, meye devam eden bu program sayesinde içerisindeki ayarları yeniden düzenleyerek kullanılan sesi değiştirebilecek, sesin ton ayarını, seviyesini yeniden yapılandırabilecek ve kaydetmiş olduğunuz ayarlar ile ücretsiz bir şekilde tüm metinleri sesli olarak dinleyebileceksiniz. Örnek vericek olursak okumanız gereken metinleri sesli bir şekilde okutarak hem dinleyecek hem de diğer işlerinizi yaparak kısa bir süre de tamamlayabilecek, vaktiniz olmadığı için çoçuklarınıza masallar dinleterek günün son aktivitelerini sona erdirmelerini sağlayabileceksiniz.

indirme

https://cloud.mail.ru/public/2HZr/59vrnvvDi

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>