Baby Face Beauty ile Gelen Güzellik

Bebek gibi bir cilt hepimiz isteriz, pürüzsüz, makyaj yapma ihtiyacı olmayan, ton farkı olmayan bir cilt hayal ederiz! 30’lu yaşların sonrasında artan cilt sorunlarıyla bu istek biraz daha artar ve ciltte bu güzelliği yakalamak için birçok yönteme başvururuz. Başvurulan geçici yöntemlerle ciltte sağlanan parlaklık ve güzellik kısa süre sonra matlaşır ve eski haline döner, bu durumda geçici yöntemler bizi mutlu etmez. Baby Face Beauty*istediğimiz bu kalıcılığı sağlayan yeni bir teknolojidir.

Baby Face Beauty*lazer desteği ile uygulanan bir cilt bakımıdır. Cildin ihtiyacına yönelik tedavi uygulanmaktadır, lazer sistemiyle içeriğinde vitamin bulunan ampuller, cildin istenilen katmanına ulaştırılarak cildin bakımı sağlanmaktadır. Ciltte uygulanmak istenen tedavi/bakım cildin ihtiyacına yönelik uygulanmaktadır. Lazer ile sağlanan bu tedavide istenilen sonuçlar elde edilmektedir.

Baby Face Beauty*kişinin ihtiyacına göre hazırlanan özel serumlarla uygulanır. Anestezi ihtiyacı olmadan lazer enerjisi ile serum içeriğindeki ürünler cildin alt tabakasına ulaşarak ihtiyaç duyulan onarımı sağlar. Genellikle ihtiyaca göre değişse de 4 seans yeterli gelmektedir. Bir hafta 10 gün aralıklarla seanslar uygulanabilmektedir, seansların bitimiyle porselen görünüme kavuşan cilt parlaklık ve canlılık kazanmaktadır. Uygulama sonrasında günlük hayata geri dönülebilmekte ve iyileşme süreci yoktur. Cildinizin sağlığa kavuşması için uzun zaman harcamadan uzun zaman beklemeden kolaylıkla cilt bakımı uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Baby Face Beauty*uygulama sonrasında birkaç gün içinde ciltte parlaklık ve onarım etkisini göstermeye başlar. Sonrasında porselen görünüme kavuşan cilt anestezi ve ameliyat gibi süreçlere gerek kalmadan kısa sürede istenilen güzelliğe kavuşur. Uygulama her cilt tipine yapılabilmektedir, ciltte kızarıklık, morarma gibi yan etkiler oluşmadan dilediğiniz zaman cilt bakımı yada cildinizin ihtiyacı olan bakımı yaptırabilirsiniz.

Cilt bakımı, cilt gevşekliği tedavisi, renk açma gibi cildinize uygulamak istediğiniz bakımlar için babyfacebeauty.com.tr*adresini ziyaret edebilir, merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesiyle makyaj yapmadan doğal ve parlak bir ciltte tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Makyajsız bir ciltle porselen görünüm kazanmak için Baby Face Beauty*ile cilt bakımı yaptırabilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...