Program, Yazılım, Donanım

AviDemux Video Kesme Programını Tek Link İndir

avidemux video kesme programı

Merhabalar değerli okuyucularımız, teknolojinin gelişmesiyle birlikte her anımızı kaydetmek, hatırlamak, paylaşmak yaşamımızın bir parçası olmaya başladı. Gelişmiş özellikteki cihazlarda bu amaçlarda yanımızda olmaktadırlar herzaman. Fakat çekilen görüntüleri farklı bir formata dönüştürmek veya kesmek maharet ister. Sizlerde bunu başarabilirsiniz hemde kolayca. Birçok vidyo dosyanızı farklı formatlardaki vidyolara dönüştürebilirsiniz.

avidemux video dosyalarını filtreleme aracı

Videolarınızı dahada kaliteli hale getirebilir, çözünürlüklerinide yükseltebilirsiniz. Kısacası vidyolarda yapmanız gereken herşeyi yapabilirsiniz. Özellikle yüksek boyuttaki vidyolarınızı parçalayabilirsiniz, bölebilirsiniz çoklu partlar halinde kullananlar için fayda sağlar. En büyük avantajı ise Örneğin 20 gb boyutundaki bir videonuzu partlara bölerek birkaç DVD’ye yazdırabilirsiniz.

İndirme linkleri:

32 bit: http://turbobit.net/648pv3aaecr1/avidemux_2.6.11_win32.zip.html

64 bit: http://turbobit.net/vukcrn62xwvn/avidemux_2.6.11_win64.zip.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>