Cep Telefonu ve Teknoloji

Avea ArayanıBil Tarifesi

ArayanıBil servisi sayesinde, telefonunuz kapalıyken, ya da hatta telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde de de sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Ayrıca ArayanıBil servisiniz aktif iken ulaşılamadığınız durumda sizi arayan aboneler size sesli mesaj bırakabilirler. Bırakılan sesli mesajları 888?i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.
ArayanıBil Servisini iki şekilde kullanabilirsiniz:
Ulaşılamayan Durumlar İçin ArayanıBil
Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisiniz aktifse, telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken ArayanıBil servisi devreye girer ve telefonunuzu açar açmaz size kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMS?le bildirir.
Her Durum İçin ArayanıBil
Her Durum için ArayanıBil servisini, telefonunuz açık olduğu halde rahatsız edilmek istemediğiniz durumlar için kullanmalısınız. Her Durum için ArayanıBil servisiniz aktifken, telefonunuz açık olsa dahi çağrı almazsınız, sizi arayanlar ?ulaşılamıyor? anonsunu dinlerler. O sırada size geler çağrılar ArayanıBil sistemine yönlenir ve ArayanıBil servisinden o anda sizi kimin aradığı telefonunuza kısa mesaj olarak gelir.
KULLANIM;
ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktif edebilir ya da iptal edebilirsiniz.
SMS?le (7070) SMS?le (7070) ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için ?ACIK? yazıp, iptal etmek için ?IPTAL? yazıp 7070?e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
ArayanıBil servisini her durum için aktifleştirmek için ?ACIK? yazıp 7070?e gönderdikten sonra aşağıdaki tuşlamayı yapabilirsiniz:
Aktif etme **21*05559477070# Gönder
İptal etme
##21# Gönder
*100# ile;
ArayanıBil aktivasyon işlemlerinizi *100# İşlemler menüsünden yapabilirsinizÜCRETLENDİRME;
Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisi aktifken, gün içinde ArayanıBil servisinden alacağınız ilk mesajdan sonraki mesajlar ücretsizdir. İlk mesaj ise sadece 0,39 TL olarak ücretlendirilir.
Her Durum için ArayanıBil servisiniz aktifken, alacağınız her ArayanıBil mesajı için 0,39 TL ücretlendirilirsiniz.
ArayanıBil Sesli Mesaj Merkezi?ne sesli mesaj bırakılması esnasında aboneler bulundukları tarifenin şebeke içi arama ücreti ile ücretlendirilirler.
Aktivasyon işlemleri ücretsizdir.
Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>