Program, Yazılım, Donanım

Avast Internet Security 2019 Güvenlik Programı İndir


Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, Avast Internet Security 2019 güvenlik programında bilgisayarınızın iç ve dış güvenliğini sağlayan harika bir yazılımdır. Bilgisayarlarınızın iç güvenliğini sağlamak için doğruca yükleyip çeşitli özelliksellerden faydalanacaksınız. Özellikle İnternet Security versiyonun olması sizi, internet üzerinde yer alan korsan girişimlere karşın sizleri korumaktadır.

Bilgisayarınızda izniniz dışında yapılmak istenen coin madenciliğine asla izin vermemektedir ki bu durumun çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Son zamanlarda yer alan coin madenciliği bilgisayarların yavaşlatması sebebiyle virüs olarak kapsamındadır. Bu sayede internet sitelerini daha bilinçli bir şekilde geziyoruz. Virüsleri engeller, bulut üzerinden çalışması sayesinde bilgisayarınızı yormaz, anlık olarak güncellemeleri alırsınız, alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi üst düzey güvelik ile yapabilirsiniz, risk içeren programları bir koruma kalkanı ile çalıştırarak cihazınıza zarar vermesini engeller.

indirme

https://cloud.mail.ru/public/2rPQ/37773pbXD

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>