Program, Yazılım, Donanım

Automatic Call Recorder Android Uygulamasını İndir

otomatik telefon sesli görüşme kaydetme uyglaması indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere android cihazlarında kullanabileceğiniz oldukça yararlı olan bir programı sunacağım. Arama kaydedici uygulaması sayesinde çağrı merkezi havasında gelen ve giden tüm aramaların ses kayıtlarını tutabilirsiniz. Hemde otomatik olarak program kendisi kayıt yapmaktadır. Hiçbir şekilde programı açmanıza gerek yoktur. Uygulama tam sürüm olup, ücretsiz olarak kullanılmaya olanak sağlar.

automatic call recorder android uygulamasını indir

Kayıt altına alınan ses kayıtlarını rahatlıkla taşıyabilir, aktarabilir, online ortamda paylaşabilirsiniz. Bu uygulamanın amacı casusluk değil, güvenliğiniz açısından yaptığınız sorunlu görüşmeleri kayıt altına almanıza olanak sağlar. Çağrı merkezleriyle yaptığınız görüşmeleri kayıt altına alarak adli vakalarda kullanabilirsiniz. Automatic Call Recorder uygulaması sizler için oldukça faydalı olacaktır.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.globaleffect.callrecord&hl=tr

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>