Cep Telefonu ve Teknoloji

Ataşehir Beko Servisi

Beyaz eşyalarınızdaki teknik aksaklıkların anında çözüme ulaşmasını ve tekrar kullanıma sunulmasını amaçlayarak, uzun yıllardır hizmetinizde olan, Ataşehir Teknik Servis olarak, ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Hızlı iletişim ve anında çözüm odaklı çalışmasıyla, her zaman müşterilerinden tam not alan, bununla beraber kendini gün geçtikçe yenileyip geliştiren bir teknik ekibe sahiptir. Ataşehir Beko Servisi olarak, yıllardır devam eden teknik desteğimizle, sorunsuz kullanımlar sağlanmaktadır. Arızalı ürünlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturduğumuz gibi, arızası olmayıp, bakım zamanı gelmiş olacak ürünlerinize de Ataşehir içerisinde destek sağlamaktayız.

Tamamen uzmanlardan oluşturulan ve işlerinde bir numara olan kadromuzun, aynı şekilde İçerenköy bölgesinde yaşayanlar içinde İçerenköy Beko Servisi adı altında hizmet vermektedir. Teknik destekten farklı olarak, yedek parça gibi hizmetleri de sunmaktayız. Bakım yaptırmadığınız ürünlerin bir süre sonra işlev görmediğini bildiğimiz için, herhangi bir arızadan dolayı bizlere gelen ürünlerin bakımlarını da kontrol edip, talep ederseniz diğer sorunlarını da çözüyoruz. Tüm işlemlerimizde hız ve garanti ön planda olduğu için, memnun kalacağınız en kısa sürede sizlere hizmet vermek ve geri dönüş sağlamaktayız.

Beko servisi olarak verdiğimiz hizmetlerde, Ferhatpaşa Beko Servisi sayesinde, Ferhatpaşa bölgesinde konumlanan vatandaşlarımızın sorunlarıyla da en kısa sürede ilgilenmekteyiz. Evinizden alacağımız beyaz Beko markalı ürünlerinizi, tamir ve onarım işlemi veya bakım işlemi gerçekleştirdikten sonra, sizlere söylenen sürede teslim etmiş oluyoruz. Fiyatlarında çok uygun olduğu hizmetlerimizde, duruma göre belli miktarda garanti verilmektedir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>