Aselsan Drone Savar Silahı Hakkında Geniş Bilgi

Gy4mOy Aselsan Drone Savar Silahı Hakkında Geniş Bilgi

Milli savunma silahlarımızdan olan Aselsanın geliştirdiği Drone Savar silahını yerli yöntemlerle kullanıyoruz. Dronesavar, drone killer, iha savar, anti drone isimleri olarak tanınmaktadır. Aselsanın milli yapımlara önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Önemli noktalara önemli buluşlar getiren sistematiğe devam ediliyor. En önemli gereklerinden biriside düşmanımızın bize saldırdığı yeni gelişimlere karşı üretilen yeni nesil ve kaliteli sistemler dikkat çekiyor. Drone insansız hava araçları terörist grupların sıkça kullandığı bir unsudur.

yzp6r0 Aselsan Drone Savar Silahı Hakkında Geniş Bilgi

Devletler istihbarat amaçlı olarak terörist gruplar ise kamikaze saldırıları noktasında kullanmaktadırlar. Özellikle Suriye’de deaşın (işid) kuzey ırak bölgesinde ise pkk nın kullandığı yeni bir yöntem. Amaçları bombalı eylemleri ani bir baskınla insansız hava araçlarıyla yoketmeyi amaçlamaktır. Bizim ülkemizin bu noktada yaptığı erken çalışmalar sebebiyle henüz büyük kayıplar verilmeden gerek cumhurbaşkanlığı ve başbakanlık korumalarında gerekse de sınır bölgelerinde kritik mevzilerde ve güvenlik noktalarında kullanılmaktadır. Aktif olarak güvenlik güçlerimizin ihtiyacını karşılamaktadır.

6yvaLN Aselsan Drone Savar Silahı Hakkında Geniş Bilgi

İleri teknolojide geleceğin önemli bir silahı olacaktır Drone savar. Elektromanyetik saldırıya maruz kalan Drone’lar komuta kontrol ile bağlantıyı kaybederek etkisiz hale getirilmektedirler. İnsan sağlığı ve çevre güvenliğine zararı bulunmaması, sessiz ve hızlı bir sonuç üretmesi en büyük avantaj sağlamaktadır. Gelecekte üretilebilecek yeni frekanslı drone sistemlerini berteraf etmek için herzaman geliştirmeye açık bir mimari ile üretilen silahlarımız 22mm picatiny ray sistemi ile kendi dürbün ve silah aparatlarınıza %100 uyumludur.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>