Program, Yazılım, Donanım

Artlantis Studio 6 Gerçekçi Mimari Çizim Programını Yükle

Değerli okuyucularımız, bugün sizlere mimarların ve tasarımcıların kendi tasarımlarının gerçekçi görüntülerini çizmelerini sağlayacak programı sunacağım. Artlantis studio 6 programı, güçlü performansı ve tasarımlara renk veren tool, araç doku ve malzeme zenginliğiyle herkesi şaşırtacak ve rakiplerine taş çıkaracak bir yazılım.

3 boyutlu görüntüleme ve çizimleme teknikleri sayesinde güçlü alt yapısı sebebiyle oldukça fazla tercih edilmeye başladı. Fotoğraf çeker gerçeklikte yapacağınız tasarımlar sayesinde aklınızdaki projeleri, fikirleri çok daha subjektif bir şekilde yansıtabileceksiniz.

Dünyanın önde gelen bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve yapı bilgi sistemi (BIM) yazılımlarıyla entegre çalışabiliyor. Artlantis, DXF, DWG, 3DS, DWF, OBJ ve FBX gibi bu alanda bilinen birçok dosya tipine de destek veriyor. Mimarlar, iç mekan tasarımcıları, kent planlamacıları, peyzaj mimarları ve sergi alanı düzenleyenler gibi profesyonellerden oluşan bir geniş gruba hitap etmektedir.

Önerilen sistem gereksinimleri:

Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (x64)
Intel Core i7, Haswell tipi, 8 Çekirdek.
RAM: 16 GB.
Windows 7 veya 8.1. 64-bit sürümü
Grafik kartı 2 GB, OpenGL.
1080 – 1920 ekran çözünürlüğü.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/CNJm/U5Cb6fh3g

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>