Oyun Dünyası

Arma 3 Contact Bilim Kurgu Savaş Oyununu İndir

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlerin insanlık adına bir savaş yürüteceksiniz. Dünyada dünya dışı zeka ile karşılaşırsa ne olur. Bohemia Interactive farkıyla yapılan savaşlarda Arma 3 Contact insanlık tarihinizin en önemli keşfini konu almaktadır. Asker olarak, uzaylı ziyaretçilerinizi araştıran ve amaçlarının ne olduğunu bulan ilk kişilerden biri olacaksınız.

Ancak, gerilim ve kaosun hakim olduğu yerde silahlı çatışma da mutlaka olacaktır. Arma 3 Contact’ın askeri bilim kurgu harekatı, devasa bir yeni arazi içeriyor ve kapsamlı Arma 3 sandbox’ına yeni fraksiyonlar, silahlar, araçlar, kıyafetler, ekipman ve daha pek çok öğe getiriyor.

Geliştirilmiş özelliklere sahip cihazlar ve ekipmanlarınızla savaşmanın en iyi yolunu bulmaya çalışacaksınız. Bilim kurgu oyunlarına merakı olanlar için oldukça kaliteli ve yüksek grafiklere sahip bir oyun. Arma 3 contact bilim kurgu savaş oyununu full olarak oynayabileceksiniz. Arma 3 contact oyununu full tek link ücretsiz olarak indir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>