Cep Telefonu ve Teknoloji

APKPure ile Google Play Uygulamalarını Apk olarak İndirme

apkpure ile google play uygulamalarını apk indirme

Düşler kulübü ailesi, tekrardan sizlerle buluşmak çok güzel :), bugün sizlere android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamayı tanıtacağım. Birçoğumuz google play üzerinden çokça uygulama indirmekte. İndirdiğimiz uygulamalar, google play üzerinden direk kurulumlu olarak yüklenmekte. Alternatif olarak apk dosyası olarak indirmek isteyen kullanıcılarda mutlaka vardır.

apkpure ile apk indirme uygulaması

APKPure uygulaması ise bu noktada imdadımıza yetişiyor. Apkpure uygulaması sayesinde cep telefonunuza android google playdeki uygulama ve oyunları apk olarak indirmenizi sağlar. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirirken apkpure programını açmak olacaktır. Kullanımı oldukça kolaydır. Hiç zorlanmayacaksınız.

http://turbobit.net/9qd1nefkuute.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>