Program, Yazılım, Donanım

Apartman ve Daire Yönetim Programı İndir

Sevgili düşler kulübü misafirlerimiz, Apartman Yönetim programı yöneticilik yapanlar için oldukça kullanışlılık sağlayacaktır. Eskiler bilirler gelir gider tabloları ve benzeri durumlarda ya not defterinde yada ajandalarda not alıyordunuz. Yüksek katlı binalarda ve çok daireli binalarda sorunlar çok olur.

 

Yönetici olarak kontrolsüzlük de aşırı derecede fazla. Eğer bir yöneticiyseniz apartmanın yönetimi konusunda bu program işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda daireleri tek tek bu programa daire numarası isim soyisim olarak kaydedeceksiniz. Kaydedeceğiniz bilgilerin ardından elektrik su yakıt v.b giderleri not alıyorsunuz. Ardından dükkan vs gibi gelirleri kaydedeceksiniz. Gelir gider dengesini adeta bir muhasebeci gibi hesaplayacaksınız. 

Doğru bir hesaplama gerektiren yöneticilik vasfı gereği her açıdan kontrolü sağlayabileceksiniz. Giderler noktasında apartmanın daire başına düşen ara gider parasınıda bu şekilde hesaplatabilirsiniz. Programın gelişmiş niteliklerine göre turan kişi sayısına kadar hesap tutabileceksiniz. Excel formatında çalışan program ile apartman yönetim sistem ihtiyaçlarını kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

indirme

https://turbo.to/xis4gwuqtoo3.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. merhaba. program 15 günlük deneme sürümü. 15 gün sonunda full oluyor mu? Satın mı alacağız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>