Apartman ve Daire Yönetim Programı İndir

banner konu içi nre Apartman ve Daire Yönetim Programı İndir

2 Apartman ve Daire Yönetim Programı İndir

Sevgili düşler kulübü misafirlerimiz, Apartman Yönetim programı yöneticilik yapanlar için oldukça kullanışlılık sağlayacaktır. Eskiler bilirler gelir gider tabloları ve benzeri durumlarda ya not defterinde yada ajandalarda not alıyordunuz. Yüksek katlı binalarda ve çok daireli binalarda sorunlar çok olur.

 11 Apartman ve Daire Yönetim Programı İndir

Yönetici olarak kontrolsüzlük de aşırı derecede fazla. Eğer bir yöneticiyseniz apartmanın yönetimi konusunda bu program işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda daireleri tek tek bu programa daire numarası isim soyisim olarak kaydedeceksiniz. Kaydedeceğiniz bilgilerin ardından elektrik su yakıt v.b giderleri not alıyorsunuz. Ardından dükkan vs gibi gelirleri kaydedeceksiniz. Gelir gider dengesini adeta bir muhasebeci gibi hesaplayacaksınız. 

3 Apartman ve Daire Yönetim Programı İndir

Doğru bir hesaplama gerektiren yöneticilik vasfı gereği her açıdan kontrolü sağlayabileceksiniz. Giderler noktasında apartmanın daire başına düşen ara gider parasınıda bu şekilde hesaplatabilirsiniz. Programın gelişmiş niteliklerine göre turan kişi sayısına kadar hesap tutabileceksiniz. Excel formatında çalışan program ile apartman yönetim sistem ihtiyaçlarını kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

duslerkulup indirme linki 1 Apartman ve Daire Yönetim Programı İndir

https://turbo.to/xis4gwuqtoo3.html

   

Görüşler

  1. raşit öz

    Cevapla

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)