Sağlık Köşesi

Antibakteriyel Sıvı Sabun Hayatın Olmazsa Olmazı

Antibakteriyel Sıvı Sabun Hayatın Olmazsa Olmazı

Virüslerin ve bakterilerin hayatımızda ve gündemimizde bu denli yer almasının ardından zaten bilinen ve yapılması gereken bir eylem olan kişisel bakım ve temizlik artık vazgeçilmez bir hal aldı. Hem toplum nezdinde hem kişinin kendine duyduğu saygıdan ötürü kişiri temizlik ve kişisel bakım çok önemli bir noktada.

Virüslerden hem kendinizi korumak hem de toplumda bu virüslerin yayılmasını engellemeye yardımcı olmak amacıyla lütfen kişisel temizliğinize ve kişisel bakımınıza özen gösterin.

Gelişmiş toplumlarda ve kültürlerde kişisel temizlik ve bakım için kullanılan ürünlerin arasında en sık kullanılanlar olarak su, sabun ve antibakteryel temizlik ürünler gelir. Özellikle son zamanlarda artan virüs tehdidi sebebiyle antibakteriyel sabuna olan ilgi arttı. Piyasada birçok markada ve kalitede bulunabilen bu antibakteriyel sıvı sabunlar halk sağlığını olumlu etkilediği gibi, isimsiz, kalitesiz ve sadece kar amacıyla üretilen sözde antibakteriyel sıvı sabunlar ise oldukça tehlikeli olabilmektedir.

İşte bu noktada yapmanız gereken içeriğine ve kalitesine güvendiğiniz, sağlığa iyi gelen ve gerçekten antibakteriyel sıvı sabunları tercih etmenizdir. Proxentin’n ürettiği antibakteriyel sıvı sabun ile gönül rahatlığı ile kişisel temizliğinizi sağlayabilir ve kendinizi virüs ve bakterilere karşı korumaya alabilirsiniz.

Proxentin Antibakteriyel Sıvı Sabun ellerinizde bakterilere karşı etkin bir koruma sağlar. Özel formülüyle ellerinizin ihtiyacı olan bakımı ve günlük korumayı bir arada sunar. Ellerinizi hijyenik bir şekilde temizler ve hoş bir koku bırakır. Cilt ile toleransı dermatolojik olarak test edilmiştir. Çeşitli ürün yelpazesiyle hijyenik ve güvenli bir temizlik sağlar. Paraben ve Silikon içermez.

 

İşte virüslere ve bakterilere karşı oldukça etkili bir antibakteriyel sabun sunan PROXENTIN’DEN 9 ÖZELLİK !

 

1. Test edilen bakterilerin %99,9’unu öldürür.

2. Test edilen bakterileri 1 dakikada öldürür.

3. Test edilen bakterilere karşı antibakteriyel koruma sağlar.

4. Cildin pH’ına uyumlu formüle edilmiştir.

5. Nemlendirici gliserin içerir.

6. İrritasyona neden olmaz.

7. Aloe Vera içerir.

8. Paraben ve silikon içermez.

9. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>