Oyun Dünyası

Angry Birds Action Para Hileli Android Oyununu İndir

angry birds action para hileli indir

Merhabalar sevgili düşler kulübü takipçilerimiz, android cihazları artık herkesin elinde. Akıllı telefonların herkesçe elde tutulmasıyla birlikte oyun çılgınlığıda beraberinde geliyor. Bağımlılık yapan oyunlar android severler tarafından başlatılıyor. Angry Birds Action oyunu ise bu serinin bir parçası. Kızgın kuş isimli olan Angry Birds ilk çıktığından beridir milyonlarca insanı kendisine bağlamayı başardı. Hız ve öfke gerektiren bu oyunda oynarken çok eğleneceksiniz.

angry birds action oyununu full android ücretsiz indir

Bu kez yumurta içindeki yavrular için mücadele edeceksiniz ve işiniz hiç de kolay olmayacak. Angry Birds Action yüksek çözünürlüklü grafikleri, ve karakterleri sayesinde heyecan verecek düzeyde bir oyun. Oyunun boyutu 278 megabyttir. Cep telefonunuza google play üzerinden indirmenize gerek kalmadan bilgisayarınızdan yüksek hızda indirerek kurulum yapabilirsiniz. Ayrıca Angry birds action para hileldir ve tamamen ücretsizdir.

Kurulum:

“Angry-Birds-Action-v2.3.0-Mod-Oyunindir.club” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.
Ardından “com.kabam.swat” klasörünü “Android/Obb” dizinine atarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/5ycX/hMg13V9kn

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>