Androiddeki Bilgilerimi İphone Cihazına Nasıl Aktarırırım?

ios transfer 640x386 1 Androiddeki Bilgilerimi İphone Cihazına Nasıl Aktarırırım?

Saygıdeğer okuyucularımız, Android cihazı bulunan bir kullanıcı nasıl olurda iOS veya iPadOS bilgilerini cihaza aktarabilir bu konularda yardımlar sağlayacağız. Bu aşamada sizlere Apple’ın iOS piyasaya sürdüğü Move to IOS uygulamasını indirmeniz gerekecektir..

Androiddeki Bilgilerimi İphone Cihazına Nasıl Aktarırım?

Cihazınızı hazırladıktan sonra Move to iOS’u kurun. iOS / iPadOS aygıtınızı açabilir. ve ilk kurulum aşamalarını geçebilirsiniz. Uygulamalar ve Veriler ekranına geldiğinizde, Verileri Android’den Taşı yazan bir seçenek görmelisiniz. İstediğin bu. İPhone veya iPad artık yalnızca kendisi ve Android cihazınız için özel bir Wi-Fi ağı oluşturacak.

Android uygulamasını açın

Android cihazınızda Move to iOS uygulamasını açın, yasal konulardan geçin ve Kodunuzu Bulun ekranını göreceksiniz. Sonraki bağlantısına dokunun ve iPhone veya iPad’inize dönün. İPhone veya iPad, Android cihazınız için özel bir Wi-Fi ağı ve bir erişim kodu oluşturacaktır.

Kodu alın

İPhone veya iPad’inizin ekranı artık Move to iOS uygulamasına girebileceğiniz bir eşleme kodunu görüntülemelidir.  Doğru kodu girin ve Move to iOS uygulaması iPhone veya iPad ile eşleşecektir.

Uygulama varsayılan olarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı, mesajlarınızı, yer işaretlerinizi, kişilerinizi ve Google hesabınızı kopyalayacaktır.

Neyin aktarılacağını seçin

Move to iOS uygulaması, cihazınızdan altı tür veriyi aktarabilir: kişileriniz; mesaj geçmişiniz; film rulonuzdaki fotoğraflarınız ve videolarınız; web yer imleriniz; takvimleriniz; ve e-posta hesaplarınız.

7. Uygulamalarınızı yükleyin

Move to iOS, tüm uygulamalarınızı bulamadıysa veya uygulamalarınızın çoğu ücretsiz uygulamalar yerine ücretli uygulamalarsa, bunları iPhone veya iPad’inizdeki App Store uygulamasında kendiniz aramanız gerekir. Hemen hemen tüm büyük isimli Android uygulamaları iOS ve iPadOS’ta da mevcuttur.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>