Cep Telefonu ve Teknoloji

Android Uygulama Kilitleme Programını İndir

cm security uygulamasını indir

Değerli düşler kulübü takipçilerimiz, bugün sizlere android uygulama kilitleme programını paylaşacağım. Androidde gizliliği ön planda tutanlar için kilitleme ön plandadır. Android cihazlarınızda uygulamaları, resimleri, dökümanları herşeyinizi güvenlik altına alabilirsiniz. Başkaları sizin telefonlarınızı sizden habersiz karıştırmasını engelleyebilirsiniz.

uygulama kilitleme programı andorid

Bu açıdan kullanacağınız uygulama ile model veya şifre belirleyerek tüm belgelerinizi v.s herşeyi koruyabilirsiniz. Maksimum koruma ve güvenlik sağlamaktadır. CM Security uygulamasını kullanarak ayrıca bir antivirüs kullanmanıza hiç gerek yoktur. Antivirüs görevinide görmektedir.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.security&referrer=utm_source%3DAndroidPIT%26utm_medium%3DAndroidPIT%26utm_campaign%3DAndroidPIT

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>