Cep Telefonu ve Teknoloji

Android Ekran Kilidi Değiştirememe Problemi Kesin Çözümlü

android ekran kilidi değiştirememe problemi

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, Android işletim sistemli telefonlarında güvenlik sistemleri çok önemlidir. Son zamanlarda android cihazlarına gelen güncellemelerle birtakım sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Örneğin cep telefonlarında güvenlik noktasında çözüm uygulamak, kilitlemek isteyenler için veya şifrelerini değiştirmek için “Sistem yöneticisi, şifreleme politikası veya kimlik bilgisi belleği tarafından devre dışı bırakıldı.” gibi bir hata ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu problem yüzünden android cihazlarınızda ekran kilitlerinizi değiştiremiyorsunuz.

ekran kilidi değiştirilemediği zaman ne yapılmalı

Android Ekran Kilidi seçeneklerinden bazıları şunlardır.

Kaydır
Desen
PIN
Şifre
Parmak izi
Hiçbiri

Android Ekran Kilidi Değiştirememe Problemi Kesin Çözümü Şu Şekildedir:

“Sistem yöneticisi, şifreleme politikası veya kimlik bilgisi belleği tarafından devre dışı bırakıldı hatasının kesin çözümü noktasında Ayarlar – Güvenlik – Kimlik Depolama menüsünden Kimlik Bilgilerini Sil’e basarak çözüm bulabilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Genel” bölümünden değil bakin siz hata yapiyorsunuz siz ayarlar/ guvenlik ayarina girip sifre olan yerde desen ariyorsunuz dofru olan şu Ayarlar -> Cihaz -> Ekranı kilitle -> hani bu ekran ayarlarinun olsugu yerden bakin orda silik cikmaz Hiçbiri. Bunu yaptıktan sonra Genel -> Güvenlik -> Cihazı şifrele kısmının eski haline döndüğünü yani sizden yeniden bir şifre seçmenizi isteyeceğini göreceksiniz. Artık tekrar Ayarlar -> Cihaz -> Ekranı kilitle kısmından istediğiniz türü ve şifreyi seçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>