Oyun Dünyası

American Truck Simulator Washington Simülasyon Oyununu İndir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere American Truck Washington isimli tır simülasyon oyununu sunacağız. Tır sürmek herkes için farklı bir keyif haline gelmeye başladı. SCS Software tır sürme oyunları konusunda oldukça kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Simülatif olarak gerçekçi bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Direksiyon koltuğunda siz oturup sürüş keyfinizi yaşayacaksınız. Oyun içerisinde çeşitli tırlar ve dorseler bulunmaktadır. American kıtasında kullanacağınız tırlar sizi taşıyacağınız yükleri kullanmaya götürecektir. Yapılacak olan tüm sevkiyatları sizler yöneteceksiniz. Bununla beraber doğru yolda olduğunuzu göstermek için haritayı takip etmeniz sizler için yararlı olacaktır.

Manzaralar eşiliğinde amerika kıtasını takip edeceksiniz. ABD eyaleti gibi Washington da kendine ait ruhu ve hissi ile oyunda yer alacak. Manzaralar, endüstri, şehirler, limanlar ve yerleşim yerlerinde odaklanılmış. Washington’da taşımacılık konusunda eyalete özgün bir deneyim eklenmiş. Zaman içerisinde yeni haritalar kurulacaktır. Haritaların yeni güncellemelerle beraber değişeceğide belirtilmektedir.

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>