American Truck Simulator Washington Simülasyon Oyununu İndir

yGm4M0 American Truck Simulator Washington Simülasyon Oyununu İndir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere American Truck Washington isimli tır simülasyon oyununu sunacağız. Tır sürmek herkes için farklı bir keyif haline gelmeye başladı. SCS Software tır sürme oyunları konusunda oldukça kendisini geliştirmeye devam ediyor.

6DQn2N American Truck Simulator Washington Simülasyon Oyununu İndir

Simülatif olarak gerçekçi bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Direksiyon koltuğunda siz oturup sürüş keyfinizi yaşayacaksınız. Oyun içerisinde çeşitli tırlar ve dorseler bulunmaktadır. American kıtasında kullanacağınız tırlar sizi taşıyacağınız yükleri kullanmaya götürecektir. Yapılacak olan tüm sevkiyatları sizler yöneteceksiniz. Bununla beraber doğru yolda olduğunuzu göstermek için haritayı takip etmeniz sizler için yararlı olacaktır.

WX4Ynq American Truck Simulator Washington Simülasyon Oyununu İndirManzaralar eşiliğinde amerika kıtasını takip edeceksiniz. ABD eyaleti gibi Washington da kendine ait ruhu ve hissi ile oyunda yer alacak. Manzaralar, endüstri, şehirler, limanlar ve yerleşim yerlerinde odaklanılmış. Washington’da taşımacılık konusunda eyalete özgün bir deneyim eklenmiş. Zaman içerisinde yeni haritalar kurulacaktır. Haritaların yeni güncellemelerle beraber değişeceğide belirtilmektedir.
GZEzYy American Truck Simulator Washington Simülasyon Oyununu İndir

 

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>