Program, Yazılım, Donanım

Altium Designer Elektronik Devre Kartı Tasarlama Programı İndir

altium designer devre kartı tasarlama programı indir

Merhabalar değerli düşler kulübü okuyucularımız, bugün sizlere Altium Designer programını sunacağım. Elektronik, elektrik, bilgisayar, mühendislik bölümlerinde okuyan ve buna benzer eğitimler gören kişiler için devre kartı tasarlama programı sunacağız. Artık PCB türü elektronik devre kartı tasarlayabileceğiniz bir çizim programınız var. Hemde 3 boyutlu olarak çizebileceksiniz.

altium designer devre kartı tasarlama programı full yükle

Adeta devre kartınız gerçekçiymiş gibi önünüzde olacak ve devre kartınızı tasarlayabileceksiniz. Yazılım ile elektronik şemalar hazırlayabilir, devre kontrolü yapabilir, birçok projenizi test edebilirsiniz. PCB tasarım firmalarının birçoğu bunu tercih etmektedir. Amacınıza uygun olarak size yakın gelen fikirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme linkleri (tüm partları indirmelisiniz):

http://uploaded.net/file/capx0jy3

http://uploaded.net/file/c53idp7a

http://uploaded.net/file/rlw8o5zs

http://uploaded.net/file/0fphqnjs

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>