Program, Yazılım, Donanım

AKINSOFT CafePlus Client İnternet Kafe Programını İndir

akınsoft cafe plus client

Merhabalar düşler kulüp takipçilerimiz, bugün sizlere Akınsoft internet kafe programını sizlere sunacağız. İnternet kafelerde takip gereklidir. Bundan dolayı müşterilerinizin bilgisayarlarda kaç saat kaldığı kaç saat kalmak istediğini tespit edebileceksiniz. Müşteriniz hesap ödemek için geldiğinde ne kadar borcum var dediğinde tak diye borcu göreceksiniz. Ayrıca müşterilerinizde oturma sürelerini ayarlayarak aşımları engelleyebileceklerdir.

akınsoft cafeplus client internet kafe programı indir

AKINSOFT CafePlus Client internet kafe programı bu açıdan dolayı çok faydalıdır. Bilgisayar, Mutfak, Playstation, Masa olarak çok iyidir. 32 ve 64 bit sürüm desteği vardır. Ana masaya dosya aktarımı yapabilirsiniz. Yazıcıdan dosya çıkartım talebini iletebilirsiniz. Yabancı dil desteği ile birden fazla dilde programı kullanabilir. Hesap kesim ekranında indirim belirleyebilir. Satış tutarını bonus ile ödeyebilir. İçecek, yiyecek talep ve fiyat bilgisini alabilirsiniz. Ana masaya mesaj atarak bilgiler temin edebilirsiniz.Ücretsiz olarak sunulan Akınsoft cafeplus client internet kafe programını sizler için sunuyoruz.

indirme

http://link.tl/1tJLQ

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>