Oyun Dünyası

Age of Empires Hamachi Oynayamama Sorununa Kesin Çözüm

age of empires hamachi ile oynayamama

Değerli okuyucularımız, age of empires oyunun 2 ve 3 sürümleri age of empires 2 HD sürümü, age of empires 2 the conquerors, age of empires 2 the age of kings gibi sürümlerini online olarak nasıl oynayabileceğinizi paylaşacağım sizlere. Age of empires strateji oyununu hamachi ile oynayabilirsiniz. Hamachide ortak bir yerel ağ bağlantısı oluşturulur ve bu bağlantı doğrultusunda İP adresleri girilerek oyuncular oyunlarını oynayarlar. Age of Empires oyununu hamachi ile oynamak isterken birtakım sorunlar olabilir.

Age Of Empires 2 Unable To Join Game hatası ve çözümü

Age of oyununuzun oynarken Lan ve Direkt İP üzerinden bağlandığında Age Of Empires 2 Unable To Join Game hatası alabilirsiniz. Çözümü olarak aşağıda paylaşmış olduğumuz linki indirip oyunu açmadan önce açarsanız probleminiz kesin olarak çözülecektir. Güvenlik duvarınızın açık olmasıda age of empires 2 hamachi görmeme, girmeme sorununa çözüm getirmez. Bu sebeple kapatmanız gerekmektedir.

age of empires hamachi oynayamama

Age of Empires Hamachi Oynayamama Sorununa Kesin Çözüm

Age of Empires 2 oyununda giriş yaptığınızda direkt ip den arkadaşınızın kurduğunu varsayarsak hamachi de bulunan İP adresinizi dostunuza vererek veya onlardan ip nizi alarak hamachi ipsiyle girebilirsiniz. 192.168.. ile başlayan değilde 255..158… gibi hamachi ipsiyle giriş yaparsanız direkt giriş sağlayabilmiş olacaksınız.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>