Program, Yazılım, Donanım

Adwcleaner ile Bilgisayardan Reklam Virüslerini Temizleme

adwcleaner bilgisayardan reklam virüslerini temizleme

Merhabalar değerli okuyucularımız, bilgisayarlarınızdaki virüslerden şikayetçimisiniz? Bilgisayarlarınızda dolan reklamlar, toolbarlar, tarayıcılarınızdaki gereksiz görüntüleri temizlemenin vakti geldi öyleyse. Adwcleaner programı sayesinde bilgisayarınızda bulaşan reklam virüslerini temizleyebileceksiniz. Bir çok reklam virüsü, kullandığınız internet explorer, google chrome, firefox, opera gibi tarayıcının anasayfasını değiştirme özelliğine sahiptir.

tarayıcılardan virüsleri temizleme programı indir

Ayrıca sadece virüs temizleme olarak değil diğer bir işlevi olarak değişen anasayfayı eski haline getirme programı olarak da kullanabilirsiniz. Program tamamen türkçedir ve kullanımı çok basittir. Programın temel çalışma mantığı kayıt defterlerine bulaşmış olan ve buraları kilitleyen kötü yazılımları ve kodları temizler. İşlem sonunda bilgisayarınızı yeniden başlatmayı ihmal etmemelisiniz.

https://userscloud.com/tlgf0fl4dx18

https://openload.co/f/BYkXB4hnZ2o/adwcleaner_6.021.Cesur.rar

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>