Advanced SystemCare Son Sürüm Türkçe Full İndir

asc3 Advanced SystemCare Son Sürüm Türkçe Full İndir

Advanced SystemCare programı bilgisayarınızın daha verimli çalışabilmesi için sisteminizde taramalar yapar ve bu taramalar sonucu gereksiz olan, sisteme yük bindiren, kullanılmayan sistem dosyalarını ya da program ekleme kaldırmada kalan artıkları bilgisayarınızdan temizler, bu sayede bilgisayarınız eskiye oranla canavar gibi olur. Kullandığınız tarayıcıların da çerezlerini silebilen program Türkçe dahil olmak üzere bir çok dilde destek veriyor.

asc1k Advanced SystemCare Son Sürüm Türkçe Full İndir

Advanced systemcare programını ile tek tıklama ile bilgisayarınızı tamamen tüm arızalarını onarıp optimize edebilirsiniz.Güncel tanımlamalarla bilgisayarınızı casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı tarar ve saptadıklarını siler.Casus yazılımların, kötü web site içeriklerinin bilgisayarınıza yüklenmesini engeller.

asc2z Advanced SystemCare Son Sürüm Türkçe Full İndir

Bilgisayarınızda yaptığınız tüm aktivitelerin günlüklerini siler. Geçersiz kayıt defteri girdilerini tarar ve düzeltir. Hatalı otomatik başlangıç nesnelerini saptar ve devre dışı bırakır. Sistem konfigürasyonunu tamir eder, sistemin geç açılmasını ve sistem çökmelerini engeller.PC performansını 5 kata kadar yükseltir.Windows’un kullanmadığı gereksiz dosyaları tarar ve siler. Windows’u optimize ederek, internet hızını arttırır ve Windows’un gücünü kaybetmesini önler.

İndirme linki: http://turbobit.net/ubya90ll9fnv.html

 Rar şifresi: www.duslerkulup.com

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>