Program, Yazılım, Donanım

Advanced SystemCare Son Sürüm Türkçe Full İndir

advamced systemcare kapak

Advanced SystemCare programı bilgisayarınızın daha verimli çalışabilmesi için sisteminizde taramalar yapar ve bu taramalar sonucu gereksiz olan, sisteme yük bindiren, kullanılmayan sistem dosyalarını ya da program ekleme kaldırmada kalan artıkları bilgisayarınızdan temizler, bu sayede bilgisayarınız eskiye oranla canavar gibi olur. Kullandığınız tarayıcıların da çerezlerini silebilen program Türkçe dahil olmak üzere bir çok dilde destek veriyor.

advanced systemcare programını full indir

Advanced systemcare programını ile tek tıklama ile bilgisayarınızı tamamen tüm arızalarını onarıp optimize edebilirsiniz.Güncel tanımlamalarla bilgisayarınızı casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı tarar ve saptadıklarını siler.Casus yazılımların, kötü web site içeriklerinin bilgisayarınıza yüklenmesini engeller.

bilgisayar optimize etme

Bilgisayarınızda yaptığınız tüm aktivitelerin günlüklerini siler. Geçersiz kayıt defteri girdilerini tarar ve düzeltir. Hatalı otomatik başlangıç nesnelerini saptar ve devre dışı bırakır. Sistem konfigürasyonunu tamir eder, sistemin geç açılmasını ve sistem çökmelerini engeller.PC performansını 5 kata kadar yükseltir.Windows’un kullanmadığı gereksiz dosyaları tarar ve siler. Windows’u optimize ederek, internet hızını arttırır ve Windows’un gücünü kaybetmesini önler.

İndirme linki: http://turbobit.net/ubya90ll9fnv.html

 Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>