Program, Yazılım, Donanım

Advanced SystemCare Pro 2018 Pro Full Türkçe İndir

advanced systemcare 2018 full indir

Advanced SystemCare programı yavaşlayan windows bilgisayalarınızı hızlandırmak için kullanılır. Bilgisayarları saran çerezler yavaşlatmak için ana sebeplerden birisidir. Tabi dosyaların parça parça olması veya bozuk olması, hatta bilgisayar ram ve cihazlarında biriken bad sector dosyalarını onarmasından kaynaklı hataları çözer. Tarayıcıları da temizlemeyi sağlayan ve 30 taneye yakın hızlandırıcı ve onarıcı araçlarla doludur.

advanced systemcarepro 2018

Özellikleri sayesinde silemediğiniz programı silebilir, dosyaları öğütebilir, akıllı ram temizleyici sayesinde rami boşaltır. Kayıt defterlerinizi düzenler, Otomatik pc kapatıcı özelliğiyle de zamanlama yoluyla bilgisayarlarınızı kapatabilirsiniz.

advanced systencare pro 2018 oyununu full yükle

Otomatik olarak başlayan programları devredışı bırakabilirsiniz. Hatta ve hatta driverlerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz. Oyunlarınızı kullanış esnasında güçlendirerek hızlandırabilirsiniz.

duslerkulup indirme linki (1)

http://uploaded.net/file/blsa48bo/SystemCarePro.10.5.0.870.WT.rar

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>