Program, Yazılım, Donanım

Adobe Photoshop CC 2015 3D Programını Tek Link İndir

adobe photoshop CC 2015 indir

Sevgili düşlerkulübü okuyucularımız, bugün sizlere Adobe Dreamweaver Photoshop CC 2015 sürümünü sunacağız. Bilgisayarınızda yapacağınız çalışmalar için büyük özelliklere sahiptir. Basitleştirilmiş görünüm itibariyle CSS düzenlemesine, kodlamasına ve daha farklı şeylere imkan sağlamaktadır. Dreamweaver ile photoshop işlemlerinizi artık tek programda yapacaksınız. Hemde işlemlerinizi online olarak web ortamına aktarabileceksiniz. CSS yazılım diline sahip olarak birçok işlemleri gerçekleştirmeyede olanak sağlar. Adobe phoshop programını bilgisayarlarına yüklemek isteyenler için tek link olarak sitemizden edinebilirsiniz.

adobe photoshop son sürüm full indir

İndirme linki:

http://turbobit.net/jodbjenhhkgv.html

http://www.redbunker.net/mlrg0qo5sowp/AdbPs015.64x32.rar.html

https://mega.co.nz/#!PA8znToQ!kvpHMQ4lDXX-AlqBuYWIhcTnq36Fr1MkcxsSGsu598I

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. @emre programı windows 10 da denemedik fakat sizler deniyebilirsiniz. Tahminimizce çalışması gerekmektedir. Çalışmazsa eğer sağ tıklayıp uyumluluk modunu windows 7 yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>