Program, Yazılım, Donanım

Adobe Photoshop 2020 Son Sürüm Montaj Programı indir

Adobe Photoshop 2020 fotoğraf montaj programında dünya çapındaki milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçının arasına sizlerde girmiş olacaksınız. Pek çok kişi harika tasarımlar ortaya çıkartmak için bu yazılımı kullanıyor. Posterlerden, logolara, ambalajlardan, banner çalışmalarına kadar pek çok göz alıcı içeriği Photoshop uygulaması ile oluşturabilirsiniz. Kullanım kolay şablonlarla pek çok işlem gerektiren detayları uğraşmadan yapabilirsiniz.

 

Milyonlarca tasarımcı arasında sizlerde elinizden geleni yapıp çekmiş olduğunuz kaliteli fotoğrafları çözünürlükleriyle ve dahasıyla oynayıp çok daha kaliteli hale getirebilirsiniz. kullanıcılar çoğunlukta sadece zevk amaçlı değil, iş anlamında da kullanmaktadırlar. Mesala kartivizit, davetiye, fotoğrafçılık, desencilik, gazete ve habercilik, e ticaret ve çok daha fazla alanlarda adobe photoshop 2020 sürümü baş göstermektedir. Dolasıyıla kendinizi bu programda geliştirirseniz oldukça geniş alanda çalışabilme imkanınız olacaktır. Tabiki unutmamız gereken birşey daha varki oda şudur; bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini yeteri kadar karşılaması olacaktır.

Windows:
Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci (2 GHz veya daha hızlı)
Microsoft® Windows® 7 Service Pack 1 veya Windows 8
1 GB RAM
Yükleme için 2,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
1024×768 ekran (1280×800 önerilir) ile OpenGL® 2.0, 16 bit renk ve 512 MB VRAM (1 GB önerilir)

indirme

https://turbobit.net/rrdkdgafc8j1.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>